fbpx

NAŠE SLUŽBY

REDUKCE VÁHY

Sestavíme vám jídelníček, který pokryje požadavky vašeho metabolického typu, bude respektovat vaše chuťové preference a nijak neohrozí váš finanční rozpočet.
Kromě stravovacího režimu se budeme bavit o všech dalších složkách podmiňujících stanovený cíl. Poradíme vám, jak na pohybovou aktivitu, aby vedla k efektivnímu spalování tuku, bavit se budeme i o roli psychiky, která i v případě úpravy hmotnosti hraje zásadní roli. A je dobré o tom něco vědět.

PŘIBÍRÁNÍ NA VÁZE

Pokud máte problém nabrat nějaké to kilo, ukážeme vám, jak na to. Výživové poradenství totiž není jen o shazování tělesného tuku, ale také o kontrolovaném přibírání na váze. Tuk totiž pro naše tělo není tak zbytečný, jak by se mohlo zdát. Naopak má celou řadu nepostradatelných vlastností a zajišťuje procesy, bez kterých se neobejdeme. Ukážeme vám, jak se zbavit podváhy, protože představuje vážná zdravotní rizika.

VÝŽIVA PŘI DIABETU A PRE-DIABETU

Cukrovka je tichým strašákem, který může zabíjet. Ukážeme vám, v čem spočívá podstata její prevence, ale také, jak zmírnit její průběh. Určitě víte, že právě strava a životní styl dokáží mnohdy víc než hrst prášků. V případě diabetu to platí stoprocentně. Kompenzaci (pre)diabetu 2. typu pomocí změny stravovacích zvyklostí a životního stylu se věnujeme s mimořádnou péčí. Naším dlouhodobým cílem je navázat v této oblasti užší spolupráci s lékaři-diabetology.

JÍDELNÍČEK PRO SENIORY

Ve své praxi se často setkáváme s dotazy, zda se staráme i o klienty staršího věku, tedy 60 a více let. Naše odpověď je jasná „Kdy jindy než ve starším věku, se stávají strava a životní styl zásadním faktorem rozhodujícím o kvalitě života?“ Odhoďte zábrany a objednejte sebe nebo své blízké. Sami uvidíte, jak vyvážená strava a přiměřený pohyb změní váš život.

JÍDELNÍČEK PRO DĚTI

Výživa pro děti není jednoduché téma. Obezita u dětí je stále častější problém, nadváhou trpí průměrně 30 % dětí. Zatímco v dětství je ještě mnoho prostoru vše změnit, v dospělosti se nadměrných kil budou zbavovat mnohem složitěji. Ukážeme vám, jak jednoduše napomoci vašemu dítěti vypořádat se s nadváhou a začít jíst a žít zdravě. Jídelníček pro děti a naše poradenství je tak skvělou investicí do budoucnosti vašeho potomka.

VÝŽIVA PRO SPORTOVCE

Speciální výživa pro sportovce je velmi důležitá, protože značně ovlivňuje celkový výkon. Některé studie říkají, že je to dokonce od 20–35 %. Zvýšit svůj úspěch ve sportu až o čtvrtinu díky jídelníčku pro sportovce je skvělou možností, jak se opět posunout dál. Kromě toho vám ale poradíme také s regenerací a podobně. Poskytneme vám kvalitní fitness poradenství v oblasti zdravého životního stylu a výživy.

VÝŽIVA PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Jestliže patříte mezi ty, kteří se mohou pochlubit ideální váhou, ale rádi byste věděli, jaký styl výživy je pro vás z dlouhodobého hlediska ideální, ukážeme vám příklad takového jídelníčku. Bude vycházet z požadavků vašeho metabolického typu, což s sebou přinese neocenitelný bonus – lepší kondici, více energie, méně únavy. Je to málo?

Jak dál po absolvování vstupní konzultace?

Varianta 1:

Získané informace jsou pro vás dostačující, vše další si už budete řídit sami. Tímto naše spolupráce skončí.

Varianta 2:

Necháte si vypracovat manuál, jak dospět k cíli, a dál už bez naší účasti.

Varianta 3:

Víte, a máte vyzkoušeno, že k tomu, abyste byli ve svém snažení úspěšní,  potřebujete vedení, kontrolu a podporu ve chvílích, kdy se zrovna nedaří. To vše vám nabízíme prostřednictvím cenově zvýhodněných programů,  jejichž délka a finanční náročnost se odvíjí od náročnosti  poskytovaných služeb.

PROČ BYCHOM MĚLI BÝT PRÁVĚ MY VAŠÍM VÝŽIVOVÝM PORADCEM?

Jsme sice malá výživová poradna, ale naše ambice rozhodně malé nejsou.

Nepatříme do žádné rozsáhlé sítě poboček velkých nutričních poraden – a právě v tom je naše síla a přednost. Můžeme vám tak nabídnout individuální přístup na míru vaším potřebám. Snažíme se, abyste u nás nacházeli nejen odborné poradenství a vedení, ale také porozumění pro občasná trápení.

Jakékoliv další platby související s výživovým poradenstvím jsou zcela na vás. Našim cílem je vytvořit plán péče skutečně pro kohokoliv. V péči máme běžně i maminky na mateřské dovolené, studenty či důchodce.

Základní výživové poradenství je u nás výrazně levnější, než v jiných poradnách v Praze. 

Objednejte se k nám, rádi vám vše vysvětlíme a nastavíme s vámi takový stravovací režim, který zvládnete za pomoci běžně dostupných potravin i dodržet.

Co o nás říkají naši klienti

Ne každý si přeje, aby bylo jeho jméno uváděno ve veřejném prostoru, proto vybíráme pouze úryvky z dopisů, jejichž celý obsah včetně jména pisatele jsou k nahlédnutí v naší poradně.

… Nyní jsou to téměř 4 měsíce, co se stravuji dle doporučení výživové poradkyně a cítím se oproti minulosti plná energie, vrátila se mi chuť do života, zhubla jsem již téměř 15 kilo. Výživovou poradnu vřele doporučuji všem, kteří mají problémy s váhou a k tomu také velký stud. Přístup je velice profesionální a aktivní…

… Už po několika týdnech se dostavil výsledek: dostala jsem se opět do kondice, přestala jsem pociťovat únavu a kila šla dolů, průměrně 2,5 kg za měsíc. Po pěti měsících jsem zhubla 12 kg a pro mé známé jsem se stala velkou inspirací v novém životním stylu..“

… Ze začátku jsem měla pocit, že si jen chystám jídlo a že už nic jiného nezvládnu. Ale nevzdala jsem to a postupně se naučila plánovat si jídlo na několik dní dopředu, kombinovat potraviny a ono to fungovalo. Na pravidelných kontrolách jsem viděla výsledky svého snažení, seznámila jsem se s novými potravinami, naučila jsem se nové recepty. Některé si dokonce oblíbila i moje rodina. Občas si zahřeším, ale jinak se snažím dodržovat zdravou a vyváženou stravu, protože už vím, jak na to…

… Věděla jasem, že to sama nezvládnu. Držela jsem dietu, ale byla jsem unavená, nervózní a po skončení jsem ještě přibrala. Pod vedením J. Mastejové jsem za 9 měsíců shodila 26 kg. Dnes jsem spokojená, nemám hlad, cítím se velice dobře, nemám chutě na sladké a dokonce jsem přestala brát prášky na bolest (trpím artrózou)…..

… Od mládí jsem boubelka a posledních 20 let superboubelka. Před 3 lety jsem zjistila, že nedohoním malou vnučku a tak jsem se rozhodla využít služeb odborníka. J. Mastejová mi všechno vysvětlila, měla se mnou trpělivost, když jsem hned nepochopila. Podařilo se mi za dobu spolupráce zhubnout 20 kg za rok. Všem váhajícím doporučuji. Hlady netrpím, jsem pohyblivější, nezadýchávám se, nepotím se. Líbím se konečně sama sobě….

…. Cítím se o hodně lépe, mám lepší fyzičku, musím kupovat nové oblečení. Mám hroznou radost, chtěla jsem vám zpětně poděkovat, že to opravdu funguje, no a určitě se budu snažit dál …

… Od první návštěvy mám 17 kg dole a takhle šťastná a spokojená jsem snad ještě nikdy nebyla. Člověk si vždy musí uvědomit, že vše, co dělá, dělá jen a jen pro sebe. Paní Mastejové jsem nesmírně vděčná za její rady a velkou podporu…

Výhody spolupráce s námi

Přesah

Řešíme všechny stránky vašeho života, nikoliv pouze jídlo a pohyb.

Zkušenosti

Zkušenosti sbíráme již od roku 2012. Od té doby jsme více než 2000 klientům pomohli zhubnout 4 000 kg.

Čas pro vás

Nejsme omezeni otevírací dobou. Po dohodě nás můžete navštívit například i v sobotu večer.

Individuální přístup

Věnujeme vám tolik času, kolik ho potřebujete. Návrhy přizpůsobujeme vašim reálným podmínkám. Diskrétnost a takt je samozřejmostí.

REZERVUJTE SI TERMÍN JEŠTĚ DNES

(cena konzultace 800-, Kč)

Nastartujte zdravý životní styl
1. Vyplňte formulář.
2. Naše asistentka vám zavolá a navrhne termín konzultace
3. Potkáme se u nás, kde provedeme Analýzu hubnutí

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Každé tělo je unikátní. Možná jste už zjistili, že obecné “chytré” poučky u vás nefungují. Doporučujeme diagnostiku složení vašeho těla, vyhodnocení zdravotní a sociální anamnézy, reálné časové a jiné podmínky, míru motivace atd. –  to vše nám ukáže, kudy vede cesta ke spokojenějšímu životu.

MARIJA – VÝŽIVOVÁ PORADNA, Hviezdoslavova 519/10 149 00 Praha 4, Háje
Tel: 775 001 178 , E-mail: recepce@hubnuti-marija.cz

© 2020 MARIJA