fbpx

Konzultace zdarma

Léto budiž pochváleno a s ním i krásné slunečné, bezstarostné dny plné pohody, dobrého jídla a pití.  Obdařilo nás nejen životodárnou náloží energie, bronzovou pokožkou ale i další, pro mnohé z nás už méně vítanou přidanou hodnotou. Tou je nějaké to kilo navíc, což rozhodně nepočítáme k žádoucím dopadům uplynulých letních měsíců. Co s tím? Dříve než se začnete rozhodovat, kterou z doporučených tzv. „zaručených“ diet nasadit, přijďte se poradit. Vyvarujete se zbytečným komplikacím, jakými jsou mj. jojo efekt a negativní dopad na zdraví. Redukcí hmotnosti v úzké závislosti na celkové ozdravení organismu se zabýváme dlouhá léta. Ze zkušeností víme, jak důležité je pro hubnoucí klienty vedení a podpora empatického odborníka.  Vybrat si toho správného není úplně jednoduché. Žádné chvalozpěvy a reklamní slogany nemohou nahradit osobní zkušenost. Jednu takovou máte příležitost ZCELA ZDARMA získat.

Ve dnech 1.10. až 30.12. 2020 vyhlašujeme časově omezenou akci, která je určena pro všechny zájemce, kteří chtějí pro svoje zdraví a lepší osobní pocit něco udělat. Na konzultaci se zkušenou výživovou poradkyní v rozsahu cca 45 – 60´ se dovíte:

  • Jak je složené vaše tělo (procento podkožního tuku, viscerálního-útrobního tuku, vody, podíl svalové hmoty, stav kostní hmoty, metabolický věk atd….
  • Jednotlivé hodnoty vám samozřejmě vysvětlíme a porovnáme s těmi doporučenými
  • Spolu s vámi rozebereme váš dosavadní stravovací styl a navrhneme případné změny
  • Po celou dobu s vámi bude zkušená výživová specialistka, která zodpoví Vaše dotazy týkající se úpravy váhy, stravování při kompenzaci cukrovky I. a II. typu, výživy v seniorském věku, dětí … atd.

To vše zcela ZDARMA

REGISTRACE
Konzultace zdarma
1.10.20 až 30.12. 2020

Každé tělo je unikátní. Možná jste už zjistili, že obecné “chytré” poučky u vás nefungují. Doporučujeme diagnostiku složení vašeho těla, vyhodnocení zdravotní a sociální anamnézy, reálné časové a jiné podmínky, míru motivace atd. –  to vše nám ukáže, kudy vede cesta ke spokojenějšímu životu.

MARIJA – VÝŽIVOVÁ PORADNA, Hviezdoslavova 519/10 149 00 Praha 4, Háje
Tel: 775 001 178 , E-mail: recepce@hubnuti-marija.cz

© 2020 MARIJA